MTÜ Igale Lapsele Pere korraldab ühingu kevadise ressursinädala raames Ida-Virumaal koolituse

KAS LAPSE PURUSTATUD LAPSEPÕLVE ON VÕIMALIK TAASTADA?

TÖÖ LAPSEGA, KES ON KOGENUD FÜÜSILIST, EMOTSIONAALSET ja/või SEKSUAALSET VÄGIVALDA

Koht: Jõhvi Kutsehariduskeskus

Kutse 13, Jõhvi

7.-8. mai 2019

SIHTGRUPP: kasuvanemad, lapsendajad, õpetajad, kasvatajad, sotsiaaltöötajad, psühholoogid ja teised spetsialistid, kes töötavad laste, noorukite ja nende peredega.

Keerulise käitumisega lapsed, eriti need, kes on paigutatud asendushooldusele, on sageli kogenud erinevas vormis vägivalda, mille tagajärjed väljenduvad laste traumaatilistes veendumustes, madalas enesehinnangus ja käitumismustrites.

KOOLITAJAD:

Marek Wnuk

Saksa psühhotraumatoloogia ühingu (Deutschsprachige Gesellschaft für Psychotraumatologie) sertifitseeritud traumapedagoog, teoloog, Ukrainas Kiievi rajoonis Trebukhivis asuva Laste Rehabilitatsioonikeskuse Sunshine asutaja ja juht. Hariduse omandanud Poolas, Saksamaal ja Šveitsis.

Aastast 2004 viib läbi seminare ja koolitusi lastekodude kasvatajatele, pedagoogidele, hooldusvanematele ja lapsendajatele Šveitsis, Poolas, Moldovas, Ukrainas ja Valgevenes. Seikluspedagoogika instruktor ja traumapedagoogika valdkonna teerajaja Ukrainas.

 

 

Ulijana Dolyniak (Ukraina)

Koolitaja, terapeut, kliiniline psühholoog, kriisinõustaja, kasuperede ja asutusepõhisele asendushooldusele paigutatud lastega töötav peaspetsialist. Hooldusperedele, lapsendajatele ja sotsiaalhoolekande valdkonna töötajatele mõeldud Poola ja Ukraina õppeprogrammide koolitaja, aastast 2004 kasuperede konsultant.

Autorid on koos välja andnud ka raamatu: „Töö traumeeritud lastega“, mida on võimalik eesti keeles osta MTÜ Igale Lapsele Pere kaudu, samuti saadaval käesoleval koolitusel.

Koolituse hind: 30 eur

Kasuperedele 15 eur

(võimalik tasuda arvega, lihtülekandena ja ka sularahas kohapeal)

NB! Vajalik eelregistreerumine!

Registreerumistähtaeg hiljemalt 01. mai 2019

Koolitused on vene keeles, eestikeelse tõlkega. Koolitusel osalemise kohta väljastatakse tõend

Lähema informatsiooni saamiseks palun võtke ühendust: Ljubov Dorošenko tel +372 5770 5477

Registreerumine: ljuba@kasupered.ee