Teraapiline vanemlus

Teraapiline vanemus mis põhineb teadmistel kiindumusteooriast, traumast ja neuroteadusest

Koolitaja Dr Louis Sydney (Suurbritannia)

Koolituse sihtgrupp :

Psühhoterapeudid, psühholoogid, kliinilised psühholoogid, hooldus-, eestkoste- ja lapsendajaperede nõustajad ja pereuuringute teostajad, hooldusperede hindajad ja -koolitajad, kunstiterapeudid, mänguterapeudid, laste ja perede nõustajad, kasuvanemad, kes on teadlikud kiindumuspõhisest lähenemisest ja soovivad sellest põhjalikumaid teadmisi saada.

Koolituse eesmärgid:

  • Trauma ja kiindumusega seotud teemad areneva lapse heaolu hindamisel
  • Theraplay vanemluse tegurid: struktuur, hoolitsus, väljakutse ja kaasamine kasvatusstiilide ja laste vajaduste võtmes
  • Kiindumussuhtele keskendunud vanemluse strateegiad (D. Hughes`i DDP-mudelile keskendudes)
  • Teraapiline mäng, kiindumussuhtele keskendunud mäng
  • Mõtestatakse lahti „trauma mäng“ ja nn „kontakti saavutamise 3 taset“

Koolitajast:

Louis Sydney on laste ja täiskasvanute psühhoterapeut, kliiniline superviisor, koolitaja ja somaatilise kogemuse terapeut. Louis on pikka aega töötanud raske kaotuskogemuse ja leina teemadega ja teinud üle 12 aasta koostööd organisatsioonidega, mis pakuvad teraapilisi lähenemisi ja sekkumisi nii kasuperedele (hooldus-, lapsendaja-, eestkostepered) kui ka seal kasvavatele lastele. Ta on viinud läbi supervisioone kunstiterapeutidele ja psühhoterapeutidele, kliinilisi supervisioone lastepsühholoogidele ja psühhoterapeutidele, osalenud üle 5 aasta kasuperede nõustamisteenustes, pakkudes psühhoteraapiat, konsultatsiooni, koolitusi, eluloo kujundamise tööd ja vahendanud teraapilise kontakti kujundamist hooldus- ja lapsendajaperre paigutatud lastele, omades üle 15 aasta praktikat töös traumateadliku somaatilise kogemusega ja neuroteaduslike arengutega psühhoteraapias.

Louisi kogemus on praktiline – ta on töötanud üle 5 aasta ka kasuvanemana nii erinevate agentuuride juures kui sõltumatu perena.

Louis töötab sõltumatu eksperdina ja tema eriline huvi on suunatud tööle lapsevanemate ja kasuvanematega ning peegeldava ja teadvustatud lähenemiste tõhustamisele vanemluses.

Louis on välja töötanud uue kiindumusele ja mängule orienteeritud mudeli (Relational Play), mis on mõeldud laste ja perede tugevamate kiindumussuhete arendamisele.

30. aprill 2019

10.0016.00

Koht: Tallinna Laste Vaimse Tervise Keskuse 0-korruse saal

Koolituse hind: 85 eur

Registreerumistähtaeg 15. aprill 2019

NB! Osalejate arv on piiratud!

Koolitus on inglise keeles, eestikeelse tõlkega. Koolituspäeval osalemise kohta väljastatakse tõend

Lisaks pakume võimalust peale koolitust konsultatiivseks grupisupervisiooniks, kus soovijad saavad oma juhtumeid või tööd peredega süvitsi lahti arutada.

Grupisupervisioon toimub 16.15 – 19.00, lisatasu eest 50 eur/inimene. Osalussoovi palume eraldi registreerumisel välja tuua  – lisatasu saab arveldada koolitusega samal arvel või sularahas kohapeal.

Lähema informatsiooni saamiseks palun võtke ühendust: Jane Snaith telefon nr +372 504 1330

Registreerumine ja osalustasu arvete tellimine: info@kasupered.ee

mullid_4