Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop

Toetavad teenused

Piirkondlikud kontaktid

kaart_maakonnad

MTÜ Igale Lapsele Pere toetab kasuvanemaid (hooldus-, eestkoste- ja lapsendajaperesid) juba aastast 2012. 

Vanemliku hooleta jäänud, sageli kiindumussuhte häiretega ja varase lapseea traumat kogenud laste kasvatamine võib olla väga kivine teekond. Ära käi sellel teekonnal üksi!

Regulaarsed tugigrupid ja suhtlemine pakuvad kasuperedele ja -vanematele, kes kasvatavad erinevas juriidilises vormis vanemliku hooleta jäänud lapsi, hädavajalikku võimalust leida lahendusi erinevatele katsumustele, mis kasupere teekonnal esinevad. Samuti on võimalik kogenud kasuperede ja erinevate erialaspetsialistide nõustamisel ennetada mitmeid esineda võivaid probleeme. Järjepidev toetus on üks olulistest kasuvanemale ja -perele turvalise baasi loomise teguritest.

grupipilt

Samas on ka neil, kes alles selle teekonna alguses ja plaanivad mõne lapse perre võtmist või tunnevad valdkonna vastu huvi, võimalus saada tugigrupi või kogemustega kasuvanemate kohtumise pingevabas õhkkonnas toetust oma mõtetele, vastuseid erinevatele küsimustele, osaleda koolitustel ja nõustamistel ning kasvada läbi teiste perede kogemuste kasuvanema teekonnal.  

Tugitegevusi ja kokkusaamisi koordineerib tavaliselt ühingu piirkondlik kontaktisik, enamasti ka ise omades kasuvanemaks olemise kogemust. 

Lähemat infot tugiteenuste võimalustest saab meie meeskonna esindajatelt (kliki kaardil, et näha, kus on sulle kõige lähem piirkondlik kontakt).