Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop

Marge Green

Olen sündinud ja koolis käinud Tallinnas. Tartu Ülikoolis õppisin eesti keelt ja kirjandust. Ühel hetkel hakkasid mind huvitama inimestevahelised suhted, inimeste käitumise sügavam tagapõhi. Õppisin psühholoogiliseks nõustajaks Professionaalse Psühholoogia Erakoolis ja ka hiljem olen end täiendanud erinevatel kursustel nii Eestis kui välismaal. Olen lõpetanud pereteraapia algkursuse Perekonnastuudio ABX OÜ Psühhoteraapia Koolis.

2016. aastal alustasin õpinguid Šotimaal, et õppida süvendatult kiindumusteoorial põhinevat pereteraapiat. Samal aastal algasid õpingud Austrias EAGALA-mudeli tundmaõppimiseks. EAGALA-mudel on koos hobustega läbiviidav teraapia, mis on tõhus abivahend aitamaks ka kiindumushäirega lapsi ning nende vanemaid. 2020. aastal lõpetasin kriisinõustamise 2-aastase täiendkoolituse. 

Tallinna Ülikoolis olen lõpetanud magistriõppe sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse erialal. Töötanud olen nii maavalitsuses, ministeeriumis, rehabilitatsiooniasutuses kui ka asenduskodus.

Vanemliku hooleta jäänud lastega kokku puutudes mõistsin, et tahan neid lapsi ja nende vanemaid üha rohkem aidata ja see arusaam viiski mind MTÜ Igale Lapsele Pere ridadesse. Enda jaoks pean oluliseks ka töökogemust sotsiaalpedagoogina, mis aitab mõista laste pedagoogilisi erivajadusi. Tegutsen ka konfliktivahendajana taastava õiguse raames. Hetkel olen tööl kohalikus omavalitsuses lastekaitsespetsialistina. Ikka selleks, et mõista ja aidata lapsi, kes abi vajavad. Mul on kaks täiskasvanud last – tütar ja poeg ning kolm imearmast lapselast.