Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop

Juhatus

Jane Snaith – Juhatuse esimees

E-post: jane@kasupered.ee
Telefon: +372 504 1330

Olen sündinud ja koolis käinud Valgas. Õppisin TÜ-s geograafiat ja hiljem ärijuhtimist TÜ Avatud Ülikoolis, samuti TTÜ-s majandust ning 2012. aasta kevadel lõpetasin ka TTÜ avaliku halduse eriala. Töötasin suurema osa ajast erasektoris, kuid toetades vabatahtlikuna 10 aasta jooksul lastekodudes elavaid lapsi jõudsin lõpuks arusaamisele, et iga laps vajab ja väärib päris perekonda ning otsustasin anda sellesse valdkonda oma panuse.

2012. aastast suundusin täisajaga uute väljakutsete juurde ja minu südameasi ning missioon on koos mõttekaaslastega vanemliku hoolitsuseta jäänud laste perekonnas hooldamise valdkonna arengusse panustamine. Minu peres on kasvanud nii kaks isiklikku last, kes tänaseks on täiskasvanud, aga ka pikemat ja lühemat aega meie juures kodu leidnud veel kaheksa last. Olen ühingu arendusjuht, koolitaja, kasuvanemate nõustaja ja TBRI (Usalduslikel suhetel põhinev sekkumine) väljaõppega praktik.

LJUBOV DOROŠENKO – juhatuse liige

E-post: ljuba@kasupered.ee
Telefon: +372 5770 5477

Olen sündinud Ukrainas, aga üles kasvanud ja kogu elu elanud Eestis. Oma elus pidin varakult hakkama vanemateta jäänud laste eest hoolitsema, ja tänaseks on minu pere peale nelja isikliku lapse pikemat ja lühemat aega kodu pakkunud seitsmeteiskümnele lapsele. Olen ühingu Ida-Virumaa tugikeskuse juht, koolitaja, venekeelsete kasuvanemate nõustaja ja TBRI (Usalduslikel suhetel põhinev sekkumine) väljaõppega praktik.

MARGE GREEN – juhatuse liige

E-post: marge@kasupered.ee
Telefon: +372 5554 1145

Olen sündinud ja koolis käinud Tallinnas. Tartu Ülikoolis õppisin eesti keelt ja kirjandust. Edasi õppisin psühholoogiliseks nõustajaks Professionaalse Psühholoogia Erakoolis ja ka hiljem olen end täiendanud erinevatel kursustel nii Eestis kui välismaal. Olen lõpetanud pereteraapia algkursuse Perekonnastuudio ABX OÜ Psühhoteraapia Koolis. Tallinna Ülikoolis olen lõpetanud magistriõppe sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse erialal. Töötanud olen nii maavalitsuses, ministeeriumis, rehabilitatsiooniasutuses kui ka asenduskodus.

Vanemliku hooleta jäänud lastega kokku puutudes mõistsin, et tahan neid lapsi ja nende vanemaid üha rohkem aidata ja see arusaam viiski mind MTÜ Igale Lapsele Pere ridadesse. Hetkel töötan kohalikus omavalitsuses lastekaitsespetsialistina. Ikka selleks, et mõista ja aidata lapsi, kes abi vajavad. Mul on kaks täiskasvanud last – tütar ja poeg ning kaks imearmast lapselast.